Важлива інформація
щодо війни в Україні

Шановні Автори, Партнери, Друзі та Родина OmniScriptum!

 Як і всі у світі, ми з тяжким серцем спостерігаємо за тим, що відбувається в Україні. Агресія російського авторитарного режиму на чолі з Володимиром Путіним по відношенню до українців та їхньої країни, неймовірно жорстке і бездушне. Ми ніколи не вірили, що такі події відбуватимуться в Європі в 21 столітті, проте це відбувається.

Вже понад десять років OmniScriptum публікує книги російських авторів, наукові дискурсивні статті, у яких розглядається складний світ, де ми живемо. Проте світ змінився, і ми маємо показати нашу позицію і бути на правильній стороні.

З сьогоднішнього дня ми припиняємо публікацію будь-яких наукових праць/статей, представлених авторами з Російської Федерації. Ми також припиняємо продаж наших видань у Російській Федерації. Ми знаємо, що це шкодить академічній спільноті, оскільки ми безкоштовно друкуємо у нашому видавництві і без цензури російською мовою.

Нас це засмучує, тому що ми опублікували понад 23 тисячі академічних робіт російських авторів. Але ми всі маємо діяти! Російська наукова і академічна спільнота це розуміє. І це має припинитися! Ми віримо, що так буде. Адже саме в людських силах покласти край цьому божевіллю.

Ми шануємо російську націю і вітатимемо всіх російських авторів у нашему видавництві після закінчення війни.

Зупиніть війну в Україні!

Scroll to Top